Zmień myślenie, zmień jedzenie

Chcesz zmienić swój sposób odżywiania na zdrowszy i cieszyć się efektami na stałe?

Masz dość chwilowych zrywów, krótkotrwałych rezultatów i wyrzutów sumienia?

Chcesz cieszyć się ładną sylwetką, ale bez poczucia, że wszystkiego musisz sobie odmawiać?

Rzeczywistość jest trochę inna:

Mimo podejmowanych prób nie udało Ci się trwale schudnąć.

Po małych odstępstwach od przyjętych zasad, stare nawyki wracały.

Czasami wydaje Ci się, że to jedzenie rządzi Tobą, a nie Ty nim.

Ciągle brakuje Ci czasu, bo zdrowe odżywianie kojarzy Ci się z czymś czasochłonnym.


Wyobraź sobie, że jest inna metoda niż kolejna dieta.

Że możesz zacząć panować nad tym co jesz, że potrafisz świadomie dokonywać dobrych dla Ciebie wyborów, zyskując lepsze samopoczucie i szczuplejszą sylwetkę.

Mogę Ci w tym pomóc

Nazywam się Barbara Janysek

Wspieram kobiety w zmianie nawyków żywieniowych, skutecznym odchudzaniu i zwiększaniu pewności siebie.

Jestem psychodietetykiem, doradcą żywieniowym i coachem. Prowadzę swój gabinet, a także sesje on-line, organizuję warsztaty. Jestem autorką bloga fitStrategia.

Teraz korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia stworzyłam kurs on-line, abyś i Ty mogła zapanować nad swoim jedzeniem.

Zapisz się na listę osób zainteresowanych


g -Zobacz co mówią Uczestniczki poprzedniej edycji kursu


Udział w kursie dużo zmienił w moim sposobie myślenia o odżywianiu. Już samo to, że odruchowo napisałam o odżywianiu, a nie odchudzaniu o tym świadczy. Najbardziej podobało mi się to, że nie był on nastawiony na rady o samym odchudzaniu, które można znaleźć w internecie, a na praktyczne rady jak zmienić swoje nastawienie. Polecam kurs innym, bo myślę, że jest w nim tyle mądrych treści, które powinna poznać każda kobieta, która choć raz próbowała się odchudzać.

Ania Orzłowska

Udział w kursie dał mi świadomość jak podejść do zdrowego odżywiania. Teraz z uwagą przyglądam się temu co jem i jak się czuję. Powoli wprowadzam zmiany. Największą wartość stanowiło dla mnie podejście krok po kroku do całości oraz bardzo dobrze i szczegółowo opracowane materiały pdf. Polecam udział w kursie, bo pomaga zmienić myślenie i uświadomić sobie swoje potrzeby. Dzięki codziennemu prowadzeniu pomaga złapać właściwy rytm.

Bogusia Łuka

Basia ma niesamowite podejście, dużo ciepła i bardzo dobrze czułam się u niej podczas kursu. Udział w kursie pomógł mi zrozumieć gdzie są moje słabe punkty, potwierdził przypuszczenia co do drogi, jaką chciałabym pójść i dodatkowo obnażył moje niektóre nieświadome obawy. Największą wartość stanowiły dla mnie zadawane pytania i stawianie na samodzielność przy jednoczesnym wsparciu. To trudne skupiać się na własnych rozwiązaniach, ale niezbędne by nie stanąć w miejscu. Polecam udział w kursie dlatego, że dzięki niemu człowiek uczy się siebie i dostaje ważne informacje, że nie jest beznadziejny, lecz ma w sobie wiele odpowiedzi, które warto odkryć.

Ewa Możdżeń

Mój kurs pozwoli Ci zmienić podejście do jedzenia, a dzięki temu poczuć, że to Ty decydujesz o tym, co i kiedy jesz.

Przekonasz się, że zdrowe odżywianie wcale nie musi być skomplikowane, ani czasochłonne.

Dowiesz się jak radzić sobie w sytuacjach stresowych, inaczej niż sięgając po jedzenie.

Kurs składa się z 3 modułów:

Kurs Zmień myślenie, zmień jedzenie trwa 21 dni.

To program online, czyli możesz realizować go, kiedy chcesz, bez względu na to, gdzie się znajdujesz – w Polsce, czy innym dowolnym miejscu na świecie – potrzebny Ci jedynie dostęp do Internetu.Kurs on-line, czyli co?


Kurs polega na codziennej wysyłce lekcji ze specjalnie opracowanymi materiałami i praktycznymi zadaniami na maila.

Dodatkowo dla Kursantek utworzona będzie specjalna tajna grupa wsparcia na Facebooku, w której będziesz mogła dzielić się przemyśleniami i doświadczeniami z innymi kobietami.

W tej grupie będę pełniła codziennie dyżur, a więc nie będziesz pozostawiona sama sobie – kurs będziesz realizować pod moją opieką.

Podczas trwania kursu odbędą się także 2 ekskluzywne webinary tylko dla Uczestniczek.


Start kursu - styczeń 2018 roku


Wiele kobiet pragnie odżywiać się lepiej, schudnąć skutecznie, a przy tym zachować radość z jedzenia. Udaje się to tylko niektórym. O spektakularne efekty łatwiej, niż o utrzymanie dobrych rezultatów na stałe.

Jeśli zależy Ci na tym drugim – kurs Zmień myślenie, zmień jedzenie jest właśnie dla Ciebie

Główne zasady kursu

Specjalnie opracowany program
Wszystkie materiały są przygotowane jako logicznie następujący po sobie ciąg, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces zmiany myślenia, a w konsekwencji zmianę sposobu Twojego odżywiania. Na stałe.
Praktyka do potęgi
Wszystko czego będziesz się uczyć podczas tego kursu jest sprawdzone w praktyce. Pracując z kobietami w swoim gabinecie i on-line mam opracowane skuteczne metody, którymi teraz dzielę się w kursie.

Po drugie kurs koncentruje się na działaniu. Sama teoria i wiedza nie da efektów. Tym, co pozwoli Ci zyskać lepsze samopoczucie i smuklejszą sylwetkę jest właśnie Twoje działanie, które podejmiesz dzięki aktywnemu uczestnictwu w kursie.

Wsparcie specjalisty
Kurs odbywa się on-line, co nie znaczy, że przez proces zmiany będziesz przechodziła sama. Wiem, jak ważne jest wsparcie, dlatego podczas trwania kursu będę odpowiadała na Twoje pytania, dopingowała Cię, motywowała i pomagała przejść przez wszystkie jego etapy.

Zobacz co mówią Uczestniczki pierwszej edycji kursu

Dzięki kursowi zrozumiałam swoje potrzeby i skąd się biorą złe mechanizmy i przyzwyczajenia, które zdają się nami rządzić. Największą wartość stanowiła dla mnie grupa wsparcia, dobra atmosfera, treści podzielone w czasie - pewnie przeczytałabym wszystko od razu bez refleksji, tak szybko, jak robię wszystko. Polecam kurs, bo nie jest to dieta czasowa, ale nauka jak stworzyć swoja dietę na stałe. A raczej nie dietę tylko swój sposób odżywiania na stałe, który zapewni dobre zdrowie, samopoczucie i przyjemność. Dziękuję z całego serca prowadzącej za zaangażowanie i stworzenie tego kursu - to było coś czego szukałam!

Marka K., Kraków
Dzięki kursowi wiem już, jaki miałam problem i jak sobie z nim radzić. Że wystarczy właściwe nastawienie, właściwa motywacja a wszystkie problemy powoli zaczną znikać. Szczerze powiedziawszy na początku byłam trochę sceptycznie nastawiona do kursu, bo jak wiadomo, można obawiać się, że nie poskutkuje, że będzie to pieniądz wyrzucony w błoto. Ale nie !!! Kurs przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Wspaniała współpraca z Basią, która pomagała nam, codziennie witała miłymi słowami i dodawała otuchy, wspomagała trafnymi uwagami i udzielała dobrych rad. To wszystko sprawiło, że czuję się pewniej wiedząc, że teraz jedzenie nie jest moim problemem. Wszystkim gorąco polecam, a Tobie Basiu - serdecznie dziękuję.

Ania S., Gliwice
Kurs otworzył mi oczy na kilka kwestii żywieniowych, najważniejsze co sobie wbiłam do głowy, a co wcześniej do mnie nie dochodziło to to, że mogę sobie czasem pozwolić na odstępstwa i nie mieć przy tym wyrzutów sumienia. Podczas tego kursu okazało się, że z moimi myślami nie jestem jedyna, ja kurs przeszłam i będę do niego jeszcze wracać. Chciałabym, żeby inne osoby które mają podobne problemy też mogły znaleźć dla siebie odpowiedzi i pocieszenie, że jednak nie są same.

Dorota Pietyra

Zobacz co inne kobiety mówią o pracy ze mną

Właściwa osoba na właściwym miejscu – to zdanie idealnie opisuje Basię Janysek. Pasja, wiedza i chęć pomocy osobom z problemami to cechy idealnego psychodietetyka, którego mianem mogę określić Basię. Dodatkowo przekonała mnie do siebie poprzez umiejętność łatwego rozmawiania z ludźmi i możliwość zaufania w 100%. Gdyby nie pomoc Basi byłabym już w kompletnej depresji i tragicznym stanie fizycznym. A jak jest na obecną chwilę? Coraz lepiej, efekty są bardzo dobre i mam nadzieję, że z czasem będą jeszcze lepsze! Polecam z całego serca!

Magda, Gliwice
Przed podjęciem współpracy miałam spore obawy i tak naprawdę brak nadziei, ze mogę w ogóle schudnąć. Zaryzykowałam, bo nie miałam już nic do stracenia. Zmieniło się moje podejście do odżywiania w ogóle, wyrobiłam w sobie zdrowe nawyki, które już na początku poskutkowały utratą nadprogramowych kilogramów. 
Basia jest osobą która zmusza do myślenia nad sobą, w pozytywnym znaczeniu. Na wymówki i problemy zawsze znajdzie rozwiązanie. Reszta zależy już tylko od nas. 
Jako weteranka przeróżnych diet z odwrotnym skutkiem niestety, polecam serdecznie współpracę z Basią. Jej podejście i metoda w niczym nie przypomina tymczasowych diet, w których wywracamy nasze życie do góry nogami, tylko metodą małych kroczków polepszamy jakość tego co jemy, jak jemy i jak żyjemy.


Klaudia, Gliwice
Chciałabym serdecznie podziękować Pani Basi za jej współpracę ze mną, za jej profesjonalizm, pogodę ducha, optymizm i motywacje. Nasza współpraca odbywała sie wszak tylko telefonicznie, ale pomogła mi kompletnie zmienić moje niezdrowe nawyki odżywiania. To tak jakby Pani Basia włączyła mi ten właściwy przycisk w mojej głowie, który już na zawsze jest zaaktywowany. Jeszcze raz dziękuje Pani Basiu!

Lilianna, Niemcy

Zapisz się na listę osób zainteresowanych kursem


g -